Identyfikacja wizualna firm

Logotypy firm, marek i produktów

W formie rastrowej, wektorowej i wideo

Przygotownie do urzędów patentowych PL/EU/Świat

Identyfikacja wizualna firm

Wygląd logo ma ogromne znaczenie dla rozwoju Twojego biznesu. Znak firmowy często stanowi główną drogę komunikacji z Klientem, dlatego tak ważne jest, aby logo było przemyślane czyli w sposób oczywisty identyfikowało firmę i zostawało na długo w pamięci.

Logo tworzone jest najczęściej dla przedsiębiorstw i instytucji, które dopiero debiutują. Czasem jednak dochodzi do sytuacji, w której funkcjonujący znak nie zaspokaja zmieniających się potrzeb rynku, przez co Twój biznes nie może się dalej rozwijać, a nawet tracisz już zdobytych klientów. Zmiana jest wówczas konieczna!

Logotypy

Zarówno inwestycja w znak nowej firmy jak i refreshing nieudanego czy przestarzałego logo, może zaważyć na Twoim sukcesie lub przykrej porażce. Nie ryzykuj! Powierz proces kształtowania wizerunku profesjonalistom. Zobacz jak przebiegają etapy współpracy przy projektowaniu logo.

Logotypy i identyfikacja wizualna firm

Etapy współpracy

Rozmowa/spotkanie

Podczas rozmowy telefonicznej, wymiany maili lub spotkania, ustalamy główne założenia i budujemy wyczerpujący brief, tak aby logo, które wkrótce powstanie było jak najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Przedstawienie warunków współpracy i oferty cenowej logo

Podpisanie umowy

Umowa ma na celu zabezpieczenie interesów obu stron, ustalenie zasad współpracy oraz jej terminów.

Proces kreacji logotypu

Rozpoczynamy od obszernego researchu - dowiadujemy się jak najwięcej o specyfice branży, Twojej konkurencji oraz klientach. Następnie przeprowadzamy burzę mózgów, wnioski przelewamy na papier i rozpoczynamy szkice. Spośród wersji wektorowych logotypów wybieramy najlepsze propozycje.

Prezentacja logotypów

W powstałym zestawieniu znajdziesz kilka najlepszych logotypów. Teraz masz czas na konsultacje oraz wybór najcelniejszej propozycji logo.

Akceptacja / kolejna seria

Po wyborze jednej z koncepcji możemy dopracować ją według Twoich wskazówek. Jeśli będziesz chciał zobaczyć kolejne propozycje logo, możemy stworzyć nową serię logotypów.

Finalizacja

Przekazanie autorskich praw majątkowych do projektu logo, podstawowej księgi logotypu z najważniejszymi informacjami o logo, oraz logo w wersji wektorowej i rastrowej w formatach: AI, PDF, EPS, PNG i JPG.