Projektujemy strony www

Norwegia, Wielka Brytania, Polska

Jesteśmy firmą projektującą strony internetowe, prowadzącą kampanie reklamowe i pozycjonowanie.

Sklepy internetowe

Poznaj zalety i zacznij biznes w sieci już dziś.

Nieograniczona ilość produktów i kategorii

Płatności przelewami, kartami kredytowymi, PayPal czy UCash

Generowanie listów przewozowych dla najpopularniejszych firm kurierskich

Możliwość dodawania atrybutów, czy wariantów (np. kolor).

Generowanie list produktów do XML

Czas realizacji do 14 dni.

2 lata gwarancji na zgodność ze wszystkimi nowymi wyszukiwarkami.

firma projektująca strony www w norwegii

Agencja reklamowa Hervora LTD

Zaprojektuje i wykona dla Ciebie profesjonalną stronę www w oparciu o najnowsze technologie. Kolorystyka i układ strony jest szczegółowo omawiany przed rozpoczęciem prac. Wykonujemy kilka projektów graficznych po czym na wybrany projekt nanosimy niezbedne poprawki.Zwracamy uwagę aby strona była wyswietlana poprawnie we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych.

Jeżeli nie posiadasz miejsca na serwerze i domeny (adresu internetowego) - pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dzięki nowoczesnemu rodzajowi orgranizacji naszej firmy, który maksymalnie obniża ponoszone przez nas koszty, możemy utrzymać rozsądne ceny na projektowanie stron www przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonane i indywidualnie zaprojektowane strony internetowe, dostosowane do potrzeb firmy jak i zarówno indywidualnych użytkowników.

Strony internetowe projektujemy i tworzymy w oparciu o szczegółowe ustalenia z klientem, analizy stron www firm konkurencyjnych oraz ze szczególny uwzględnieniem spojrzenia na witrynę internetową odbiorcy.

Realizujemy najbardziej szalone pomysły na strony internetowe, nie boimy się wyzwań, sprostamy każemu działaniu. Tworzymy portale internetowe, systemy społecznościowe, animacje, sklepy czy też zwykłe wizytówki firmowe.

Rozmowa

Podczas spotkania, rozmowy telefonicznej, czy też wymiany e-maili, ustalamy główne założenia strony internetowej. Jej tematykę, funkcjonalności, budowę i szkielet strony, co pozwoli nam w przybliżeniu ocenić poziom skomplikowania prac.

Przedstawienie oferty cenowej

Wyznacznikiem ceny wykonania strony internetowej nie jest ilość podstron. Oznacza to, że strona internetowa, która ma 5 podstron, może być wyceniona podobnie jak strona posiadająca podstron 60. Koszt naszych usług uzależniony jest przede wszystkim od poziomu skomplikowania prac, czyli funkcjonalności strony, budowy oraz kosztów dodatkowych (np. serwery dedykowane lub konta hostingowe).

Podpisanie umowy

Umowa ma na celu zabezpieczenie interesów obu stron, ustalenie zasad współpracy oraz jej terminów.

Przekazanie niezbędnych materiałów do budowy strony/sklepu internetowego.

Każdy jest specjalistą w swoim fachu. Od każdego klienta wymagamy dostarczenia tekstów do strony internetowej, lub wskazania ich źródeł. Państwo jesteście ekspertami w swojej branży, dlatego teksty ofertowe powinny być opracowywane przez Państwa. Oczywiście możemy podjąć się ich przeredagowania w celu uzyskania spójności pod kątem marketingowego know-how oraz osiągnięcia jak największych profitów poprzez dotarcie do grupy docelowej. Jako materiały rozumiemy też wszelką identyfikację wizualną firmy np. logotypy czy zdjęcia produktów.

Na tym etapie pomagamy wybrać najlepszego dla Państwa dostawcę domeny (adresu internetowego), konta hostingowego (w ofercie posiadamy także własne pakiety), czy też dostawcę do sklepu internetowego usługi, jaką jest możliwość płatności elektronicznej. Służymy radą i pomocą merytoryczną oraz przeprowadzeniem przez wszystkie etapy od początku do końca.

Prezentacja proponowanego wyglądu serwisu internetowego

Przed przystąpieniem do prac programistycznych, przygotowujemy wizualizację serwisu internetowego. W większości przypadków są to 3 różne propozycje, które różnią się od siebie rozkładem funkcjonalności i stylem graficznym. Podczas spotkania omawiamy projekty. Chętnie słuchamy zarówno słów krytyki jak i aprobaty, co do przedstawionych pomysłów.

Etap ten ma na celu zbadanie Państwa preferencji i końcowej wizji strony internetowej. Słuchamy Państwa pomysłów, korygujemy je wspólnie opierając się o nasze doświadczenie na rynku internetowym i opracowujemy koncepcję ostatecznego wyglądu strony przed przystąpieniem do prac programistycznych.

Prace programistyczne

Na tym etapie programujemy stronę internetową. Etap ten pozwala Państwu kontrolowanie postępu naszych prac. Udostępniamy Państwu podgląd tego, co w danym momencie programujemy, aby mogli Państwo na bieżąco wprowadzać ewentualne drobne korekty swoich pomysłów. Końcowe poprawki merytoryczne i graficzne

Zdajemy sobie sprawę, że z każdym pomysłem należy się przespać. Dlatego nie narzucamy sztywnych ram nawet na sam koniec. Jesteśmy cały czas otwarci na poprawki i końcowe szlify wcześniejszych pomysłów.

Rozliczenie końcowe

Dla naszych klientów ogólnie przyjętymi formami rozliczeń są: rachunek lub faktura. Posiadamy także duże doświadczenie w rozliczaniu z podmiotami realizującymi projekty unijne lub dofinansowania z instytucji Państwowych.

Współpraca powykonawcza oraz okres gwarancyjny

Po zakończeniu budowy strony, nie zostawiamy Państwa samych. Przez pierwsze pół roku wszelkie zmiany merytoryczne na stronie wprowadzamy całkowicie za darmo. Oznacza to, że jeżeli chcecie Państwo wprowadzić zmiany np. w swojej ofercie i nie mają Państwo czasu, aby się tym zająć samodzielnie – zrobimy to za Państwa.

Po 6 miesiącach wszelkie drobne zmiany także wprowadzamy za darmo. Zależy nam na całkowitym zadowoleniu klienta. Okres gwarancyjny naszych usług wynosi 24 miesiące. Musimy jednakże się przyznać, że jak na razie nasi klienci, których strony internetowe stworzyliśmy nawet 10 lat temu, nie korzystali z tej możliwości, z czego jesteśmy bardzo dumni.